Elu peale maa hävimist.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Uus kodu!!!
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 16:37 by Angela Lucy Halens

» Clikstik1- 3. korter.
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 16:32 by Angela Lucy Halens

» Angela Lucy Halens
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 16:31 by Angela Lucy Halens

» Ariana suhted
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 15:07 by Ariana Lucinda Halens

» Tegelaste sünnipäevad!
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 13:52 by Ariana Lucinda Halens

» Kasutatud pildiohvrid.
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 13:50 by Ariana Lucinda Halens

» Ariana Lucinda Halens
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyPüh 26 Veeb - 13:42 by Ariana Lucinda Halens

» Haiglasse viimas..
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyReede 10 Veeb - 23:05 by Rachel Helen Randow

» Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.
Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 EmptyKolm 8 Veeb - 22:51 by Megan Nicole Merolyes

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(37) oli siin foorumil Püh 17 Sept - 10:36
Statistics
Kokku on 19 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on Sarafine

Kasutajad on postitanud 722 teadet in 70 subjects
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

5 posters

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 20:40

''Mel ei saa mind kuidagi aidata , ma olen kinni seotud ja mai suuda ise seisvalt püstigi , ma olen pool läbi pekstud! Kutsu to loll tagasi.'' seletas Helen sositades Mel'ile.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 20:53

Megan kuulis veel mida Helen ütles ning kõndis ruttu tagasi. Ta andis Helenile taskunoa ja ütles ''Teed enda lahti siis akna lahti, sealt ronid välja ja jätad akna lahti. siis pärast jooksen mina sealt toast siia ja hüppan aknast välja.'' ütles ta.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 21:00

''Meg , oota ei , ära mine. Ma pole nõus , saab ka ilma.'' sõnas Helen ja võttis taskunoa kätte ja hakkas köisi lahti lõikama. Ta kuulis samme toa poole ja nihkus ruttu tagasi vanale kohale ning tegi ruttu käed lahti , kuid jättis käed seljataha.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 21:14

Megan ikka läks ning liikus ruttu välisukse poole. Ta tegi selle lahti ning jooksis trepist üles. Ta kaalus veel kas lööb ukse maha või proovib kiiresti ukse lahti muukida. Ta valis teise kasuks ning muukis ukse lahti. Ta sattuski kohe varsti elutuppa ning märkas seal Stevenit ning tema bossi. Steven oli just teise tuppa minemas, kuni märkas Meganit. Megan kavatses hoida teda kinni niikaua, kuni Helen end lahti saab. Ta nägi, et nii Steveni ja ka ta bossi ilme oli kuri. ''Tere, Jack, Steven.'' ütles ta. ''Keegi on muukimise ära õppind.'' ütles Steven. Megan vastas ''Sinult õppisin ju ikkagi. Igatahes, ma kuulsin, et Helen on siin, saaksin ma teda näha?''. Ta oletas, et Steven nagunii ei lase teda Heleni juurde. ''Ei.'' ütles Steven, haaras Megani käest kinni ning pani ta istuma.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 21:16

Helen sai end lahti ja tõusis vaevaliselt. ''Mine korter 7 juurde,palu Roxannel valmis olla,eks?'' ütles Helen ja haaras maasta tasku noa ja tegi vaikselt ukse lahti ning hiilis toast välja.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 21:26

''Sina jääd siia.'' ütles ta Meganile. ''Hea meelega.'' ütles Megan ning tõstis ühe jale üle teise. Steven kõndis tagasi magamistuppa, revolver ikka käes. Ta ei leidnud sealt Helenit ning vaatas teise tuppa. Ka seal ei näinud ta Helenit. ''No, kuida läheb siis Jack ? Mitte väga hästi ma vaatan.'' ütles Megan Jackile.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 21:30

Helen kargas Stevenile seljatagant kaela ja tiris ta poisi magamistuppa , samal ajal taskunuga lõua all hoides ja sisistas vaikselt ''Ma pole nukk , keda ära kasutatakse. Ma pole asi mida peksta võib ja midagi ei tunne. Sa tegid vääääga valesti kui minuga jamasid , eks? Ma olen võimeline sind tapma , selle eest mida sa mulle tegid! Veel vähem selle eest , et sa valetasid otse näkku ja ütlesid , et armastad mind.''
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 21:34

Steven ehmatas ning lasi kogematta Helenit õlga. Megan kuulis pauku ja jooksis tuppa, kus ta seda kuulnud oli. ''Mida sa tegid?!'' karjus Megan Stevenile. ''See juhtus kogematta!'' ütles Steven ning Megan läks Heleni juurde.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 21:38

Helen hoidis õlast kinni , mis veritses ja mitte vähe. Tüdruk toetus vastu seina ja vajus maha istuma. Ta pea käis õrnalt ringi. Jala löögid andsid tunda , mis enne saanud oli ja põsk valutas. Selline tunne nagu terve keha valutas.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 21:41

Megan oli ka saanud verega kokku ning võttis siis Heleni sülle ja jooksis juba välisukseni, kui keegi ta kinni pidas, see oli Jack.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Jack Tryoer Kolm 8 Veeb - 21:43

''Ootoot , kuhu minek tüdruk? Tagasi Steveni magamistuppa!'' käsutas Jack ja seisis ukse ette.
Jack Tryoer
Jack Tryoer

Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 21:44

Helen'i keha läbisid just kui valu lained.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 21:47

''Mul on vaja ta haiglasse viia'' ütles tüdruk ning lõi Jacki. Väga kõva löök see ei olnud,,sest ta hoidis Helenit samalajal ning tal oli nii raske lüüa.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Jack Tryoer Kolm 8 Veeb - 21:50

''Tulid siia , jääd siia! Steven tule võtta Helen , ma seon Megani kinni!'' sõnas Jack.
Jack Tryoer
Jack Tryoer

Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 21:56

Megan läks nurka. Vannituppa poleks ta jõudnud. Tal oli varu taskunuga millega ta oleks saand end lahti teha ''Ta kaotab palju verd, ta võib surra, kui teda siit kiiresti ära ei vii'' ütles ta ning läks rutaka sammuga vannitoa poole. Äkki oleks ta veel sinna jõudnud?
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Jack Tryoer Kolm 8 Veeb - 21:59

''Oootoot.'' sõnas Jack ja haaras Meganist kinni ja lükkas ta magamistuppa. ''Mind ei huvita Helen üldse,eks? Sureb siis sureb,kui sa poleks tulnud,oleks ta ammu surnud.'' lausus mees ja käskis Heleni maha istuma panna.
Jack Tryoer
Jack Tryoer

Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 22:00

''Megan pane mind maha,mul on nii valus.'' palus Helen , tüdruku põksedel veeresid soolased pisarad.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 22:02

Megan ohkas ning pani Heleni voodile.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 22:04

Helen ohkas ja vajus pikali , tal oli nii valus.
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Jack Tryoer Kolm 8 Veeb - 22:05

Jack väänas Megani käed seljataha ja pani need paksude nööridega kinni , turvaliselt. Kleepis suule teibi , otsis kiirelt läbi ja leidis ka taskunoa , mille viskas teise toa otsa ja see järel sidus ka jalad kinni ja asetas ta maha istuma.
Jack Tryoer
Jack Tryoer

Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 22:07

Megan küll puikles vastu, kuid ega see midagi ei aidanud.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Jack Tryoer Kolm 8 Veeb - 22:10

''Steven , nüüd hoolitsed sina nende mõlema eest , mina käin ära ja kui kumbagi pärast siin pole siis olen sina see , kes Helen'iga ühte kanti läheb!'' sõnas Jack ja kõndis toast välja ja lahkus korterist.
Jack Tryoer
Jack Tryoer

Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 22:14

Steven hoidis ainult peast kinni. ''Ma viin Heleni autoga haiglasse.'' ütles ta ''Ja lasen su lahti'' ütles Steven.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Rachel Helen Randow Kolm 8 Veeb - 22:25

''Sa ei puutu mind!'' käratas Helen ''Mul on valus.''
Rachel Helen Randow
Rachel Helen Randow
Üliõpilane.

Postituste arv : 177
Join date : 04/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Megan Nicole Merolyes Kolm 8 Veeb - 22:26

''Mis sa tahad surra siin ?'' küsis Steven ärritunult.
Megan Nicole Merolyes
Megan Nicole Merolyes
Üliõpilane.

Postituste arv : 178
Join date : 01/01/2012

Tagasi üles Go down

Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema. - Page 4 Empty Re: Ei ... - Helen'i ja Steven'i erateema.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele